Bilişim Center, bilişim sektöründe müşterilerine katma değerli "Bilgi Teknolojileri" hizmetleri veren profesyonel bir birleşimin oluşumudur

Linux Çözümleri

Linux Çözümleri

Kurumsal network ve işleyen bir alt yapı kurulumu; gerekli olan donanım ve lisanslama maliyetleri artı kullanıcı sayılarına göre maliyetler de eklendiğinde, kurumlar için büyük yük oluşturmaktadır. Kurulumun dışında sürdürülebilir bir sistem için bakım ve servis giderleri de yüksek tutmaktadır. Bugün adını hepimizin çok iyi bildiği telko, gsm veya büyük firmaların çoğu maliyet ve performans açısından Linux çözümlerini tercih etmektedirler.

Bilişim Center, sahip olduğu Ar-ge kültürü ile açık kaynak kod ve Linux sistemler konusunda engin tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Bu alanda öncülük yapan firmamız kendi iç kullanımında tüm sunucu ve kullanıcı makinelerinde Linux işletim sistemleri ve uygulamaları kullanmaktadır. Bu konuda önemli müşteri referanslarımız da bulunmaktadır. Her geçen gün bu yönde talepler artmaktadır.

Lisanslama açısından 0 (sıfır) maliyet politikası ile Bilişim Center, bu bilgi birikimini müşterilerine hizmet olarak sunmaktadır.

Kurumsal olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm sistemler; e-mail sunucu, web sunucu, dosya sunucusu, kullanıcı yönetimi, kullanıcı sistemleri, döküman uygulamaları, dosya paylaşımı, erp-crm gibi özel uygulamalar ve güvenlik çözümleri, sizlere diğer ürünlere kıyasla çok düşük maliyetlere sağlanabilmektedir.

Yanda görünen tüm kurumsal ağ alt yapısının tamamı Linux çözümleri ile kurulabilmekte ve donanım ihtiyaçları dışında lisans maliyeti çıkmamaktadır. Donanım konusuda da konsolide sağlamak adına sistemler sanal sunucu olarak da kurulabilmektedir.

Etiketler :
Sayfa başına git