Bilişim Center, bilişim sektöründe müşterilerine katma değerli "Bilgi Teknolojileri" hizmetleri veren profesyonel bir birleşimin oluşumudur

Kurumsal Bakım Hizmetleri

Kurumsal Bakım Hizmetleri

Günümüz Bilgi iletişim sistemlerinin ve altyapılarının, Kurumsal yapıdaki firmalar için taşıdığı önem gittikçe artmakta, sistemlerin devre dışı kalması durumunda ise maddi, manevi ve iş gücü kayıpları tartışılamayacak kadar önem arz etmektedir. Zira şirketinize ait tüm veriler bu sistemler üzerinde saklanıp işlenmektedir. Bu neden ile veriye kesintisiz ve anında erişim ise tüm sektörlerde, müşterilerin önde gelen isteğidir. Şirketinizde bulunan sistem/sistemlerinizin sorunsuz ve kesintiye uğramadan çalışmasının tek garantisi , firmanızın güvenilir, doğru, kendini kanıtlamış, bünyesinde uzman kadro bulunduran ve hizmeti kendine misyon olarak kabul etmiş bir firmadan hizmet almaktır.

Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında verilecek hizmetlerde doğruluk, hızlı ve güvenilir destek veya destekler en önde gelmektedir. Bu durumda veya benzer durumlarda sistemlerinizin sağlıklı, sürekli ve istenilen performansta çalışmaları gerekiyor`ki ihtiyaçlar istenilen şekil ve hızda karşılanabilsin...

Doğru zamanda, kesintisiz ve hızlı servis Bilişim Center’ın en önemli misyonudur. Müşterilerimizin verimliliğini ve rekabet gücünü en üst seviyede tutmak için süratli ve aralıksız çalışıyor, kendimizi yeniliyor ve uzman kadromuzu güncel tutmaya çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınıza hızlı, doğru ve kesintisiz hizmet verebilmek için çözümlerimizden biride BAKIM ANLAŞMASIDIR.

Bu anlaşma ile sisteminizde ilk incelemelerde ve periyodik bakımlar sırasında görülecek yada oluşma ihtimali olan sorunlar ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır. Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek başınız ağrımadan çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik, prestij ve müşteri kayıpları gibi riskler büyümeden engellenmiş olacaktır.

Büyüyen ihtiyaçlarınızın en uygun, doğru bir şekilde karşılanması ve Bilgi işlem altyapınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi için gerekli olan DANIŞMANLIK hizmetlerine uzman kadromuz yardımı ile ÜCRETSİZ ulaşabileceksiniz.

Hizmet alımlarınızda kişilerle değil bir FİRMA ile muhatap olacak binlerce kaynak ve ürün çeşidi arasında boğulmadan deneyimli, uzman bir kadro ile çalışmanın huzur ve güvenliği ile, doğru kararlar vermenizi sağlamak amacındayız. Böylece yanlış yatırımlardan, gereksiz teknolojik birikimlerden para ve zaman kaybından kurtulmuş olacaksınız.

Bakım anlaşması dâhilinde diğer bir önemli unsurda günlük servis programları içerisinde öncelik kazanma şansına sahip olacak, bu öncelik size sorun ve isteklerinizin en çabuk şekilde çözebilme ayrıcalığını kazandıracak zaman kaybını en aza indirecek ve kesintisiz çalışmanızı sağlayacaktır. Bakım anlaşması şirketinizin ihtiyacına göre size özel olacağından maddi yükünüz direk olarak en aza indirilmiş olacak, verimliliğiniz ve rekabet gücünüz yükselmiş olacaktır.

Bakım anlaşması ile çalışmanın avantajları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Etiketler :
Sayfa başına git