Bilişim Center, bilişim sektöründe müşterilerine katma değerli "Bilgi Teknolojileri" hizmetleri veren profesyonel bir birleşimin oluşumudur

Projelendirme Hizmetleri

Projelendirme Hizmetleri

Bilişim Center gerçekleştirdiği tüm projelerinde, teknik uzmanlık ve bilgi birikimini ön planda tutarak başarılı olmuştur. Projelerin satışı yanında, satış sonrasındaki tüm kurulum ve teknik destek bölümlerinde de, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı esastır.

Bilişim Center uzmanları, projelendirme ve fiyatlandırma sürecinde, ihtiyaçlarınızı inceleyerek size önerilerde bulunur. Projelerde planlanan sistem tasarımlarının kontrol ve fizibilite çalışmaları da yine aynı hizmet kapsamında gerçekleştirilir. Karmaşık Sistem dizaynlarında ve kompleks ürün yapılandırmalarında satış öncesi grubumuz ve teknik destek ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçer, maksimum fayda ve minimum maliyet sağlar.
Bilişim Center faaliyet alanlarındaki tüm konularda, müşterilerine “7 gün 24 saat” hizmet vermektedir.

İş akışının, sorunsuz ve kesintisiz sağlanabilmesi için, iyi tasarlanmış bir altyapı projesi kullanılan donanım ve yazılım çözümleri kadar önemli ve gereklidir.

Bilişim Center projesi ve tasarımı iyi planlanmış sistem ve altyapı projelerinde, problemlerin ve performans sıkıntılarının yüksek oranda çözümlendiğini göz önünde bulundurarak, iş akışınızı ve bilişim sistemlerinizi derinlemesine analiz ederek firmanıza ya da kurumuza özgü esnek ve yüksek verimlilikte projeler hazırlamaktadır.

Yapınızın yeniden kurulması yada gerek görüldüğünde mevcut yapınızın genişletilmesi, uzman ekibimiz tarafından düzenli olarak denetlenmesi, olası iş kesintilerine neden olacak teknik problemlerin önüne geçecektir. Dolayısı ile yapmış olduğunuz yatırımların karşılığını da iş gücü kaybına uğramayarak almış olacaksınız.

Etiketler :
Sayfa başına git